Wyjście na działkę „Pod Kasztanami” -Serduszka
W dniu 29.09.2025r dzieci z grupy Serduszka wyszły na działkę „Pod Kasztanami” , gdzie prowadziły obserwacje drzew i krzewów owocowych. Zapoznały się również w sali z różnymi owocami krajowymi i egzotycznymi. To była bardzo „owocna” lekcja dla dzieci.







