Wycieczka na Halę Sportową -Serduszka

16 września dzieci z grupy Serduszka wyjechały autokarem na Halę Sportową MOSiR w Żorach ,gdzie uczestniczyły w pokazach edukacyjnych podczas II Międzypowiatowej Olimpiady Bezpieczeństwa.
Olimpiadzie towarzyszyła strefa edukacyjna i promocyjna, w której służby mundurowe prezentowały swój sprzęt i pojazdy. Dzieci uczestniczyły w warsztatach co sprawiło, że olimpiada była nie tylko sportową rywalizacją, ale przede wszystkim cenną lekcją praktycznej nauki. Wzbogaciły wiedzę z zakresu bezpieczeństwa oraz utrwaliły umiejętności praktyczne w udzielaniu pierwszej pomocy. Na koniec udały się na Tężnię w Parku Cegielni, aby skorzystać z inhalacji solankowej. To był dzień pełen wrażeń!!!

II Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa.

II Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa.

II Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa.

II Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa.

II Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa.

II Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa.

II Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa.

II Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa.

II Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa.

II Międzypowiatowa Olimpiada Bezpieczeństwa.