Wycieczka na Halę Sportową -Serduszka
16 września dzieci z grupy Serduszka wyjechały autokarem na Halę Sportową MOSiR w Żorach ,gdzie uczestniczyły w pokazach edukacyjnych podczas II Międzypowiatowej Olimpiady Bezpieczeństwa.
Olimpiadzie towarzyszyła strefa edukacyjna i promocyjna, w której służby mundurowe prezentowały swój sprzęt i pojazdy. Dzieci uczestniczyły w warsztatach co sprawiło, że olimpiada była nie tylko sportową rywalizacją, ale przede wszystkim cenną lekcją praktycznej nauki. Wzbogaciły wiedzę z zakresu bezpieczeństwa oraz utrwaliły umiejętności praktyczne w udzielaniu pierwszej pomocy. Na koniec udały się na Tężnię w Parku Cegielni, aby skorzystać z inhalacji solankowej. To był dzień pełen wrażeń!!!








