Wiewiórki żegnają zimę, czekamy na wiosnę
Grupa Wiewiórki zimową porą świetnie się bawiła. Braliśmy udział w zabawach tanecznych i muzycznych podczas Balu Karnawałowego. Świętowaliśmy też grupowe urodziny, a także obchodziliśmy Dzień Wiewiórki. Dbaliśmy o zdrowie ucząc się prawidłowych nawyków żywieniowych podczas robienia sałatki. Chętnie wychodziliśmy na spacery zimowe i wiosenne.









