UDZIAŁ ANIOŁKÓW W KAMPANII „KOLEJOWE ABC”
W dniu 31.03.2022r dzieci z grupy „Aniołki” miały przyjemność uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych w ramach Kampanii „Kolejowe ABC” realizowanej przez Urząd Transportu Kolejowego.
Podczas prezentacji wykorzystywane były pomoce dydaktyczne, takie jak aplikacja interaktywna czy mobilne miasteczko kolejowe. Dzieci zdobywały wiedzę na temat prawidłowego przekraczania przejazdów kolejowych, bezpiecznego zachowania się w pobliżu torów, w pociągu, na dworcu i peronie. Poznały również znaki drogowe stawiane przed przejazdami kolejowymi. Dowiedziały się, gdzie można kupić bilet na pociąg i do kogo należy zgłosić się w przypadku zaobserwowania niebezpiecznej sytuacji podczas podróży. Po zakończonej zajęciach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, pakiety bezpiecznego podróżnika zawierające książki edukacyjne, zestawy odblasków oraz maskotki, bohatera projektu – nosorożca Rogatka a także dużego węża spacerowego. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia poprowadzone przez profesjonalnych edukatorów!!!




