Październik u Misiów

Udział w Powiatowym konkursie poezji i prozy patriotycznej

W dniu 25.10.2021r wzięliśmy udział w Powiatowym konkursie poezji i prozy patriotycznej dla przedszkoli i szkół organizowanym w MOK-u. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Żory i Przewodniczący Rady Miasta.
Reprezentowała nas nasza misiowa koleżanka zdobywając I miejsce. Bardzo się cieszymy i gratulujemy.

JESIENNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE W GRUPIE MISIE

 

W dniu 01.10.2021r. na kąpielisku „Śmieszek” – MOSiR Żory, odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców, dzieci i nauczycielek z grupy Misie.

Wybrane miejsce okazało się atrakcyjne dla wszystkich uczestników. Las, piaszczyste plaże i akwen wodny, który latem jest otwartym kąpieliskiem, przyciągają urokliwym widokiem. Grupa spędziła tu więc przyjemnie czas. Przedszkole zapewniło kilka smacznych potraw (żurek, kapusta z pieczarkami, gotowane ziemniaki w mundurkach) oraz zorganizowało drewno na ognisko. Dorośli piekąc kiełbaski w wyznaczonym do tego celu miejscu mogli ze sobą swobodnie porozmawiać a dzieci korzystając z dużej zielonej przestrzeni bawiły się, grały w piłkę na boisku, które się tu znajduje, wspinały się po drabinkach i biegały.

Pomysł integracyjnego spotkania  na „Śmieszku” wszystkim bardzo się spodobał.

Udział w spektaklu Zagródka

W dniu 19.10.2021 udaliśmy się do MOK-u w Żorach na przedstawienie w którym zagrały panie z personelu naszego przedszkola. Spektakl bardzo nam się podobał. Brawa dla Pani reżyser Beatki.

Malujemy dom

Misie bardzo lubią malować a tym razem radości nie było końca, bo wspólnie malowały dom i to jaki stworzony przez jedną dziewczynkę z naszej grupy i jej mamę. Dzieci same wybrały kolor. Oczywiście potem także posprzątały salę po pracy, bo wszędzie były ślady farby. Takich malarzy domów to warto zatrudniać ?