Owieczka Pawełka

Na ostatnich zajęciach online dzieci grupy „Motylki” rozmawiały na temat zwierząt z wiejskiego podwórka.  Pawełek przez całe zajęcia był bardzo aktywny a po zajęciach zrobił piękną owieczkę. Gratulacje!