Muchomorki biorą udział w akcji „Dzieciaki sadzeniaki”

„Muchomorki” wzięły udział w akcji organizowanej przez Leroy Merlin, która stawia na samodzielność, oraz zgłębienie wiedzy o sadzeniu roślin. Najpierw zostaliśmy oprowadzeni po całym sklepie i wszystkich działach a następnie wspaniałe Panie szczegółowo opowiedziały nam jak będzie wyglądał proces sadzenia kwiatków. Do prac zostaliśmy odpowiednio przygotowani, były fartuszki, rękawiczki, ziemia, kwiatki i inne potrzebne przedmioty. Każdy z Nas samodzielnie posadził swoją roślinę. Na koniec zostaliśmy zaskoczeni miło słodkim poczęstunkiem. A Pani Renatce i Pani Marzence serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie nas na zajęciach.