Maj w Gwiazdkach

Maj był bardzo radosny. Wesoło bawiliśmy się w ogrodzie przedszkolnym, obserwowaliśmy przyrodę i nazywaliśmy napotkane owady. Bardzo ucieszył nas widok zasadzonych przez nas żonkili, które pięknie rozkwitły. Otrzymaliśmy list od naszych przyjaciół z Turcji, którym przesłaliśmy nasze rysunki. Bardzo ucieszyły nas spotkania z Dino- pieskiem, z którym w ramach Dogoterapii się bawiliśmy. Zajęcia ruchowe z wykorzystaniem metody W. Sherborne dały nam wiele radości. Pani Iza uczyła nas nowych słówek z języka angielskiego. Przygotowaliśmy również niespodziankę dla Mamy i Taty z okazji ich święta. Bardzo kolorowy i radosny był dla nas maj.