Wyniki konkursu fotograficznego „Najpiękniejsze zakątki naszego kraju”

WYNIKI  OGÓLNOPOLSKIEGO  KONKURSU  FOTOGRAFICZNEGO  DLA  DOROSŁYCH pt. „NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI NASZEGO KRAJU ”

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Skład Jury  :

– pani Barbara Ganiek –  nauczyciel  Przedszkola nr16 w Żorach, koordynator konkursu,

– pani Ewelina Staniszewska- nauczyciel  Przedszkola nr16 w Żorach, koordynator konkursu.

– pani Marta Kąkol- nauczyciel  Przedszkola nr16 w Żorach, koordynator konkursu.

 

W dniu 28.10.2025 r  odbyło się rozstrzygnięcie konkursu.

Jury postanowiło nagrodzić następujące fotografie:

 

I  MIEJSCE

PANI  DOROTA BOROŃ

 Z  KRAKOWA

TYTUŁ FOTOGRAFII: „KOZICA W OKOLICY KOZIEGO WIERCHU Z WIDOKIEM NA DOLINĘ PIĘCIU STAWÓW”

 

 

II  MIEJSCE

PANI KAROLINA MADALIŃSKA

 Z  TORUNIA

TYTUŁ FOTOGRAFII : „NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI NASZEGO KRAJU”

 

 

III  MIEJSCE

PANI BOGUMIŁA SITEK

 Z  ŻOR

TYTUŁ FOTOGRAFII : „KOŁOBRZEG”

 

 

 

WYRÓŻNIENIA

PANI AGNIESZKA WYSOCKA

 Z  BYDGOSZCZY

TYTUŁ FOTOGRAFII : „GDAŃSK OŁOWIANKA”

 

 

 

PANI  REGINA BIAŁK

 Z  LIMANOWEJ

TYTUŁ FOTOGRAFII : „WIDOK NA BESKID WYSPOWY Z POLANY NA LIPOWYM”

 

 

PANI  EMILIA KALINOWSKA

 Z  DZIERZGOWA

TYTUŁ FOTOGRAFII : „ZAMEK W OPINOGÓRZE”

 

 

LAUREATOM  SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Dyplomy i nagrody dla zwycięzców wyślemy pocztą do końca listopada.