Wyniki konkursu fotograficznego „Najpiękniejsze zakątki naszego kraju”
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO DLA DOROSŁYCH pt. „NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI NASZEGO KRAJU ”
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Skład Jury :
– pani Barbara Ganiek – nauczyciel Przedszkola nr16 w Żorach, koordynator konkursu,
– pani Ewelina Staniszewska- nauczyciel Przedszkola nr16 w Żorach, koordynator konkursu.
– pani Marta Kąkol- nauczyciel Przedszkola nr16 w Żorach, koordynator konkursu.
W dniu 28.10.2025 r odbyło się rozstrzygnięcie konkursu.
Jury postanowiło nagrodzić następujące fotografie:
I MIEJSCE
PANI DOROTA BOROŃ
Z KRAKOWA
TYTUŁ FOTOGRAFII: „KOZICA W OKOLICY KOZIEGO WIERCHU Z WIDOKIEM NA DOLINĘ PIĘCIU STAWÓW”
II MIEJSCE
PANI KAROLINA MADALIŃSKA
Z TORUNIA
TYTUŁ FOTOGRAFII : „NAJPIĘKNIEJSZE ZAKĄTKI NASZEGO KRAJU”
III MIEJSCE
PANI BOGUMIŁA SITEK
Z ŻOR
TYTUŁ FOTOGRAFII : „KOŁOBRZEG”
WYRÓŻNIENIA
PANI AGNIESZKA WYSOCKA
Z BYDGOSZCZY
TYTUŁ FOTOGRAFII : „GDAŃSK OŁOWIANKA”
PANI REGINA BIAŁK
Z LIMANOWEJ
TYTUŁ FOTOGRAFII : „WIDOK NA BESKID WYSPOWY Z POLANY NA LIPOWYM”
PANI EMILIA KALINOWSKA
Z DZIERZGOWA
TYTUŁ FOTOGRAFII : „ZAMEK W OPINOGÓRZE”
LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!
Dyplomy i nagrody dla zwycięzców wyślemy pocztą do końca listopada.



