Wyniki kiermaszu świątecznego

W dniu 11.12.2019r w Przedszkolu nr 16 im.Cz.Janczarskiego w Żorach odbył się kiermasz charytatywny świątecznych kartek, którego celem było pozyskanie pieniędzy dla Zuzi Topolskiej z Żor, która zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną.

Organizatorkami kiermaszu były nauczycielki ; Barbara Ganiek, Ewelina Staniszewska, Bogumiła Sitek oraz Marlena Drobczyk

Kiermasz był poprzedzony V miejskim konkursem plastycznym dla dorosłych pt.„Życzenia z serca płynące”. Wszystkie otrzymane kartki zostały wystawione na kiermaszu świątecznym. Oprócz kartek zostały również wystawione na sprzedaż vouchery od „Foto-Kołodziejskiej” , salonu urody„Nimfa” oraz „Fit-Time” w Żorach pozyskane przez panią Sylwię Buszkę z grupy Kaczuszki. Chętne osoby mogły również wrzucić do skarbonki dowolne datki na powyższy cel.

Łączna suma pieniędzy uzyskanych z kiermaszu wyniosła 1432 zł.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom kiermaszu za okazane serce i wsparcie finansowe. Dziękują również osobom, które zaangażowały się w jego przygotowanie i organizację, a także zakładom pracy, które zasponsorowały vouchery.

Pani Sylwia Buszka pozyskała również maskotki dla chorej dziewczynki oraz vouchery dla mamy ( salon urody „Nimfa”, Studio Joasia, Kwiaciarnia Halina Więcław, masaż Jakub Stryczek), które wraz z zebranymi pieniędzmi zostały przekazane osobiście rodzicom Zuzi w piątek 13.12.2019r.

SERDECZNIE PAŃSTWU DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE NASZYCH DZIAŁAŃ !!!