Co wydarzyło się u „Motylków” w listopadzie

 Listopad był dla naszej grupy bardzo pracowitym miesiącem.
Od pierwszych dni tego miesiąca nazywamy się „Motylki”. Na nazwę grupy zasłużyliśmy sobie podczas popołudniowego spotkania z rodzicami, które odbyło się pod koniec października.
Potem było ważne Święto Narodowe. Jak przystało na obywateli naszego państwa, wzięliśmy udział w śpiewaniu hymnu Polski. Pomagały nam oczywiście dzieci z grupy „Myszki” oraz „Jagódki”. My dzielnie staliśmy „na baczność”.
Nasi rodzice odwiedzili nas na zajęciu otwartym. Zobaczyli, jak wygląda gimnastyka w przedszkolu. Mamy nadzieję, że są z nas dumni.
My na pewno jesteśmy dumni z naszych Rodziców, za udział w akcji zbierania jedzenia i ciepłych okryć dla zwierząt mieszkających w schronisku w Jastrzębiu Zdroju. Uzbieraliśmy wszystkiego całkiem dużo, aż Pani która zawoziła wszystkie te rzeczy do schroniska była bardzo zaskoczona.
I nie przestajemy pomagać.
Zbieramy upominki dla pensjonariuszy hospicjum. Niech i dla nich zbliżające się święta będą piękniejsze. A dla bardzo chorej dziewczynki zrobiliśmy własnoręcznie świąteczną kartkę i życzyliśmy jej wesołych świąt.
Bo warto pomagać!